Wynajem długoterminowy samochodów

Opłacalna i wygodna propozycja dla firm oraz dla tych, którzy poszukują samochodu na dłużej bez znacznych kosztów związanych z jego zakupem lub leasingiem. W naszej wypożyczalni oferujemy Państwu długoterminowy wynajem samochodów – to usługa skoncentrowana w szczególności na Państwa komforcie oraz przystępnych cenach. Jeżeli potrzebują Państwo samochodu na dłużej niż 12 miesięcy bez obciążających zobowiązań, z nami to jak najbardziej możliwe!

Decydując się na wynajem samochodów właśnie u nas, mają Państwo pewność, że dokonali wyboru najlepszą ofertę – nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz zadowolenie klientów są świadectwem tego, że jesteśmy godnym zaufania i rzetelnym partnerem w interesach.

Dlaczego wynajem jest tak korzystny?

Wynajem długoterminowy samochodów wyróżnia się szeregiem zalet. Jest przede wszystkim lubiany przez przedsiębiorców, ponieważ to im daje najwięcej korzyści.

Wśród najważniejszych atutów wynajmu długoterminowego pojazdu znajdują się:

  • zmniejszenie kosztów związanych z eksploatacją floty samochodów w firmie
  • możliwość przeznaczenia środków na ważniejsze cele
  • stała i pełna mobilność pracowników
  • dostęp do nowoczesnych i w pełni wyposażonych samochodów
  • brak konieczności zaciągania kredytów i zwierania umów leasingowych
  • kompleksowa usługa z pomocą przez 24h na dobę
  • łatwiejsze zarządzanie i kontrola nad flotą samochodów w firmie
  • korzystne i wygodne rozliczenia za wynajem pojazdów

W związku z tym podjęcie współpracy z nami w celu wynajmu samochodu na dłuższy termin jest korzystnym rozwiązaniem. Jest to usługa, która jest podobna do leasingu, jednak znacznie od niego wygodniejsza, a przy tym nie rodzi takich obciążeń jak w przypadku kredytów bankowych na zakup floty. To my odpowiadamy za wszelkie kwestie transportowe w firmie – zajmujemy się kontrolą stanu samochodów, rozliczamy szkody komunikacyjne, zajmujemy się sprzedażą używanych pojazdów, a także logistyką obsługi pojazdów.

Dla każdej firmy na okres od 1 do 3 lat

Oferujemy wynajem długoterminowy samochodów w okresie od 1 do 3 lat. W tym czasie dostają Państwo do dyspozycji wyselekcjonowany pojazd z wyposażeniem – bez limitu kilometrów i w atrakcyjnej cenie!

Nasze usługi skierowane są w szczególności do przedsiębiorców, w których branży obsługa prowadzona jest sezonowo czy też w formie terminowych kontraktów, dla firm, które dopiero wchodzą na rynek i potrzebują środków transportu, jednak nie zamierzają przeznaczać na nie znacznych sum. Także nasze usługi są doceniane przez firmy w intensywnym okresie inwestycyjnym, które nie mają wysokiej zdolności kredytowej czy też nie chcą jej zmniejszać poprzez zakup floty. Wynajem długoterminowy samochodu jest też opłacalnym rozwiązaniem w okresie dekoniunktury w przedsiębiorstwie, gdy należy wprowadzić w nim plan oszczędnościowy, by zmniejszyć koszty działalności.

Jeżeli mają Państwo pytania związane z wypożyczeniem samochodu na dłuższy okres, zawsze służymy fachowymi poradami i postaramy się wyjaśnić wszystkie Państwa wątpliwości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wynajmu długoterminowego samochodów!