Wynajem średnioterminowy samochodów

W prowadzonej przez nas wypożyczalni samochodowej mogą skorzystać Państwo z usługi średnioterminowego wynajmu samochodów – na okres od 1 do 12 miesięcy. To najlepsza propozycja dla tych osób, które potrzebują samochód na nieco dłuższy czas, ale nie chcą przy tym ponosić kosztów związanych z jego zakupem czy leasingiem. Decydując się na średnioterminowy wynajem samochodów właśnie w naszej wypożyczalni, otrzymują Państwo kompleksową obsługę, w pełni wyposażony samochód opowiadający Państwa wymaganiom, a także niski rachunek za usługę.

W swojej branży mamy wieloletnie doświadczenie – znamy potrzeby naszych klientów i wiemy, czego oczekują od idealnej wypożyczalni samochodów. Jesteśmy godnym zaufania partnerem, a z naszych usług skorzystało już wiele firm i osób prywatnych. Zachęcamy do dołączenia do ich grona!

Korzystny wynajem dla każdego

Wynajem średnioterminowy samochodów łączy w sobie korzyści zarówno wynajmu krótkoterminowego, jak i długoterminowego. To usługa adresowana zarówno do przedsiębiorców, jak i do osób prywatnych. Najemca samochodu uzyskuje pojazd dopasowany indywidualnie do swoich potrzeb oraz pełny pakiet usług związany z jego użytkowaniem. Wynajem na średni termin jest przy tym bardziej korzystny cenowo od tego krótkoterminowego, dlatego jeżeli planują Państwo dłuższe korzystanie z pojazdu, na przykład na wakacje w kraju czy też dla pracownika na kontrakcie terminowym, jest to najbardziej opłacalny wybór.

 

Zalety średnioterminowego wynajmu samochodów

Wśród najważniejszych atutów wynajmu średnioterminowego samochodu znajdują się:

  • atrakcyjna cena usługi w porównaniu do wynajmu krótkoterminowego
  • dostęp do nowoczesnych i w pełni wyposażonych samochodów
  • dla firm to redukcja kosztów związanych z utrzymaniem floty
  • brak konieczności zaciągania kredytów i zawierania umów leasingowych
  • zaoszczędzone środki można przeznaczyć na bieżący rozwój
  • kompleksowa obsługa – pakiet Assistance, ubezpieczenia, pomoc w likwidacji szkód w przypadku wypadków komunikacyjnych
  • prosta procedura zawierania umowy wynajmu
  • wygodne rozliczanie wynajmu

Pełna flota samochodów do dyspozycji

W naszej wypożyczalni znajduje się wiele typów samochodów – to tu nas mogą Państwo zarówno wynająć niewielki samochód miejski, jak i reprezentacyjną biznesową limuzynę. Wszystkie samochody przez nas oferowane są sprawne techniczne, nowoczesne, mają pełne wyposażenie, są ubezpieczone. Także istnieje możliwość wypożyczenia wyposażenia dodatkowego – fotelików samochodowych, bagażników, nawigacji. W ten sposób odbiorą Państwo samochód idealnie dopasowany do swoich potrzeb i to bez znacznych kosztów! Dokładamy wszelkich starań, aby ceny wynajmu pojazdów u nas były na każdą kieszeń. Zachęcamy też do śledzenia naszych promocji, aby za usługę zapłacić jeszcze mniej niż w konkurencyjnych wypożyczalniach.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z usługi wynajmu średnioterminowego w naszej wypożyczalni, jesteśmy do dyspozycji. Zawsze odpowiadamy szybko na pytania, dlatego jeżeli mają Państwo wątpliwości, prosimy o skontaktowanie się z nami. Zapraszamy do skorzystania z usługi!